ZnamiNet.pl, Zasady współpracy

Szanujmy się wzajemnie

Skoro znalazłeś się w tym miejscu, zakładamy, że chcesz upublicznić swoją stronę internetową, portal czy sklep internetowy. Mamy świadomość, że od naszego zaangażowania i profesjonalizmu zależy Twoje zadowolenie i nasze wynagrodzenie, dlatego podchodzimy do tego zadania bardzo poważnie. Oczekujemy takiego podejścia również z Twojej strony, dlatego liczymy na to, że dostarczone przez Ciebie materiały będą:

 • wysokiej jakości
 • sprawdzone pod względem merytorycznym, gramatycznym i ortograficznym

  Co staramy się robić

  Wykonujemy naszą pracę tak, by jej wynik był zgodny z panującymi standardami. Dążymy do tego, by Internet był miejscem przyjaznym dla wszystkich, gdzie nie dyskryminuje się nikogo z potencjalnych użytkowników. Dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, by Twoja strona poprawnie wyświetlała się w każdej przeglądarce, na każdym urządzeniu.

  Staramy się na bieżąco dokształcać, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stosujemy technologie przyszłościowe, które będą wspierane przez jeszcze długi czas. Dbamy o to, żeby nie powodowały problemów z kompatybilnością między sobą. Nabycie takiej wiedzy wymaga od nas sporo czasu na poszukiwania i analizę potencjalnych zagrożeń.

  Mamy sporą wiedzę na temat branży IT, dlatego staramy się podpowiadać optymalne rozwiązania naszym Klientom.

  Czego staramy się nie robić

  Wykonując naszą pracę staramy się nie tworzyć stron, które używają dużych multimediów, nie pozostawiając o tym decyzji użytkownikowi. Musisz pamiętać, że nikt nie zagwarantuje na jakim sprzęcie użytkownik ogląda Twoją stronę - a zapewne chcesz, żeby była ona dostępna dla jak największej ilości internautów.

  Odradzamy też wykonanie strony internetowej, która odtwarza dźwięk w tle bez pytania, nigdy nie wiadomo o jakiej porze i w jakich okolicznościach Twoja strona będzie wyświetlona.

  W Twoim interesie, a także by nie zaśmiecać Internetu staramy się nie tworzyć stron jedynie we flashu. Stwarzają one sporo problemów o których nawet byś nie pomyślał.

  Wycena zlecenia

  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, mając na celu Twoje zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Po przesłaniu informacji dotyczących Twoich oczekiwań, dokonamy wyceny projektu i ustalimy ramowy czas na jego wykonanie. Do wyceny zwykle wystarczy opis planowanej strony internetowej, serwisu, czy portalu. Dostarcz nam następujące informacje:

  • Na czym ma polegać Twój pomysł?
  • Jakie informacje i bloki funkcjonalne ma zawierać (sklep, forum, aktualności)?
  • Jak ma działać Twoja strona?
  • Możesz nam dostarczyć również linki do stron zawierających rozwiązania, jakie chciałbyś zobaczyć u siebie.

  W razie wątpliwości, a także obowiązkowo przy większych projektach zorganizujemy spotkanie lub spotkania, w trakcie których omówimy projekt i po przeanalizowaniu go przedstawimy Ci nasza ofertę.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.